Fandom

Scratchpad

Початок роботи

219,204pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share

Початок роботи

Вхід в адмінку, використовуючи логін і пароль: http://admin.nashkiev.com/ Контент-довідник-вибираємо розділ, який будемо наповнювати.

Для того, щоб знищити форматування в тексті, копіюємо його в буфер обміну і в адмінці нажимаємо курсором на необхідне нам поле, наприклад, повний опис, і в панелі інструментів, яка з’являється, вибираємо в другому рядку другу піктограму: Пейст плейн текст. Альтернатива: текст можна вставити в блокнот (Пуск - Все программы – Стандартные – Блокнот). Всю інформацію в довіднику ми подаємо російською мовою. Якщо необхідно додати якийсь підрозділ в уже існуючий розділ, пишемо в аську: 168966087. Інформацію для додавання шукаємо в гуглі, інших пошуковиках.

Можна: брати інформацію з офіційних сайтів компаній Не можна: копіювати інформацію про компанію з інших каталогів (крім контактної інформації).

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random wikia