FANDOM


Boginka z terenu Gór Środkowych. Zwana także (np. przez lud Valachów) Rokusaną.

Córka Nemerii i Olafa. Miała siostrę: Hopfenę zwaną także Irweną, z którą toczyła zacięty bój.

Analia posiadała oraz żyła w Świecie Analii, w którym spotkała ją drużyna.

Drużyna Viele Blumen jest bardzo mocno związana z ta boginką. Wszystko przez wiesniakow z Kurzberg. Olbracht Nase został jej strażnikiem, reszta drużyny, która miała okazję się z nią spotkać, została jej wyznawcami.

W misji ratowania boinki drużyna trafiła do jej prywatnego świata (Świat Analii, także Ogrody Analii). (ratowania najprawdopodobniej przed jej siostrą - Hopfeną). W celu ochrony swojego zycia, poprosiła bohaterów o zabicie jej w tym swiecie oraz przelania jej egzystencji do kryształowej kuli, co też uczynili (konkretnie Józef).

Ratowania Analii trwa!

Nie jest absolutnie wyjaśnione, kto jest wrogiem Analii. Duże prawdopodobieństwo, że jest to Hopfena. Jednak przekonanie do tej opcji zmalało po tym, jak drużyna spotkała się z Panią H. Inną opcją jest mąż Hopfeny - Hildenbryk.

Krążą plotki, że Analia wyszła za Randalla i dzięki temu uzyskała wstęp do krainy bogów.

Analia założyła sektę mającą uprawiać jedynie miłość dzięki której kobieta nie zajdzie w ciążę, tzw miłość analną. Stworzyła sektę składającą się głównie ze zgwałconych kobiet. Główną kapłanką jest Asuana.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.