FANDOM


Dzikie Konie zwane także Mustangami żyły na terenie prerii Ameryce Południowej od zawsze. Ale akurat ten gatunek był zawsze inny niż wszystkie konie. Teraz chyba jako jedyne konie przeżyły i nadal są wolne. Poziom mutacji niedostrzegalny. Nadal wyglądaj tak jak przed wielkim boom , jedyna różnica to umaszczenie , teraz znacznie trudniej znaleźć białe i czarne konie za to szarawych i brązowych jest wiele. Jednak jeśli myślisz że spotkanie z koniem musi być miłe to możesz się srogo pomylić, ze względu na mutacje i po części na brak odpowiedniego pożywienia konie z roślinożernych zmieniły się w mięso/padlino żerne. Atakują głównie niewielkie gady oraz ssaki, ale gdy poczują się zagrożone mogą zatankować także człowieka. Zawsze poruszają się w stadach 10-20 , a jeśli znajdziesz gdzieś pojedynczą sztukę oznacza to że w pobliżu musi być stado. Są wyjątkowo szybkie i bez problemu prześcigną niemalże każdy gatunek występujący na pustkowiu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.