Fandom

Scratchpad

Dziki koń

230,020pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share

Dzikie Konie zwane także Mustangami żyły na terenie prerii Ameryce Południowej od zawsze. Ale akurat ten gatunek był zawsze inny niż wszystkie konie. Teraz chyba jako jedyne konie przeżyły i nadal są wolne. Poziom mutacji niedostrzegalny. Nadal wyglądaj tak jak przed wielkim boom , jedyna różnica to umaszczenie , teraz znacznie trudniej znaleźć białe i czarne konie za to szarawych i brązowych jest wiele. Jednak jeśli myślisz że spotkanie z koniem musi być miłe to możesz się srogo pomylić, ze względu na mutacje i po części na brak odpowiedniego pożywienia konie z roślinożernych zmieniły się w mięso/padlino żerne. Atakują głównie niewielkie gady oraz ssaki, ale gdy poczują się zagrożone mogą zatankować także człowieka. Zawsze poruszają się w stadach 10-20 , a jeśli znajdziesz gdzieś pojedynczą sztukę oznacza to że w pobliżu musi być stado. Są wyjątkowo szybkie i bez problemu prześcigną niemalże każdy gatunek występujący na pustkowiu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.