FANDOM


Z tego co mi wiadomo, przygotowujemy tylko playback i jakąś scenkę...


Mundurek

MagdaB (mina2): hmm.. nie należy oczywiście zapominać, że mieliśmy do przygotowania też mundurek klasowy :D serdeczne pozdrowienia dla Małego ;D

Playback

Przygotowujemy playback do miksu trzech piosenek:

  • Big Cyc - "Mam dres"
  • Mizia & Mizia - "Profesor mówi..."
  • Pink Floyd - "Another Brick In The Wall"

Ogólnie najpierw tańczą dresy, potem wchodzi profesor, wybiera jednego z dresów i prawi mu kazania. Na końcu zbuntowana młodzież wygania nauczyciela. Ogólnie jak zwykle bardzo głęboki przekaz i pełna symboliki opowieść. :D --zeroos 20:53, 14 October 2007 (UTC)

Odpowiedzialny Paweł Michałek.

Wydaje mi się, że całość poszła zdecydowanie tak jak chcieliśmy. Niestety nie zdobyliśmy pierwszego miejsca, na które zdecydowanie zasługiwalismy. Mam nadzieję, że następnym razem wszystko pójdzie po naszej myśli. Pozdrawiam, Paweł M.

Scenka

Brak informacji mi na ten temat. Coś będzie. :D --zeroos 20:53, 14 October 2007 (UTC)

mina2: mmm.. scenka była bardzo twórcza i miała głęboki przekaz, którego z pewnością większość widowni nie usłyszała (czyli, że nasza klasa jest genialna i przyda się nie tylko na kartkówce, ale też potrafi rozkręcić każdą imprezę (czy coś w tym stylu)).

Bohaterowie: Magda Bryk (ja) i Ola Ożóg jako dziewczyny, którym zepsuł się komputer; Dominika Chyl jako Blondynka; Andrzej Pigoń i Bartek Kuśmierz jako Pogotowie Informatyczne; Michał Barciś jako Uczeń 1E; Weronika Adamczyk jako komentator; no i dodatkowo Dresy z Naszej Piosenki jako uczestnicy wielkiej imprezy ;D (kogoś pominęłam?)

Ogólna treść scenki: Dwóm dziewczynom (główne bohaterki) psuje się komputer, aby go naprawić wzywają swoją koleżankę Blondynkę, a potem Pogotowie Informatyczne, ale dopiero Uczeń 1E potrafi im go naprawić; dziewczyny całe szczęśliwe zwołują kumpli i robią imprezkę (jak kto woli: Wielki Bauns :P) /przy najbliższej okazji wstawię tu bardziej szczegółowy opis/ należy również dodać, że przedstawienie jest nieme. Główną rolę odgrywa tu mimika, gesty i zmieniająca się co kilka sekund muzyka (zależnie od sytuacji). Czyli to, co lubię najbardziej ;D Pozdrawiam.

Odpowiedzialna Magdalena Mazur.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.