Fandom

Scratchpad

Kullas

219,308pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share

Dnia pierwszego rzekł Boski Lukas: "Niech się stanie!" I stało się!

Dnia drugiego rzekł Boski Lukas: "Albo nie!" I zaprawdę, zaprawdę odstało się, bowiem było to głupie!

Dnia trzeciego rzekł Boski Lukas: Oto jest! I tak powstał pierwszy falowód.

Księga Genezis, 1:1-3


Charakterystyka

Dr Boski Lukas jest człowiekiem dbającym o należyte wykształcenie studentów pod kątem znalezienia dochodowej i satysfakcjonującej pracy. Zwykle czyni to poprzez nie przychodzenia na zajęcia, umożliwiając tym samym swoim uczniom wykazanie się kreatywnością i samodzielnością tak bardzo potrzebną w zawodowej karierze. Przedmiotem jego zainteresowania są wyłącznie wielomiliardowe projekty badawcze chronione ścisłą tajemnicą wojskową (prawdopodobnie ich prototypy powstają w Strefie 51). Dzięki nim świat stale wzbogaca się o nowe ultranowoczesne technologie będąc jednocześnie całkowicie tego nieświadomym. Ale to właśnie temu człowiekowi należą się największe zasług dla rozwoju cywilizacji. To prawdopodobnie on stworzył pierwszy falowód trójkątny, sześciokątny, donatowy i antenę z pętelką. To on wynalazł koło. Zajęcia zalicza 80% przystępujących (potwierdzone przez Lukas Statistic Enterprises), dlatego studenci zwykle zabijają się o miejsce na jego zajęciach.

Zdolności specjalne

Aura Zajebistości - wszystkie postacie w promieniu 3m zostają natchnione do mężnych i wzniosłych działań. Stealth Mode - daje premię do stawania się niewidocznym na czas zajęć +5.

Powiedzonka:

  • Ile razy można zajrzeć do falowodu? Dwa. Jednym okiem a potem drugim.
  • A potem będzie z was taki inżynier, że będziecie mogli tylko siedzieć na kasie w Biedronce.
  • Ja nie pytam się pani przez złośliwość, tylko daję szansę nauczenia się czegoś.
  • (usprawiedliwiając się za nieobecność na kolokwium) ...


Prowadzone przedmioty: Mikrofale (Laborki), Elektrodymano (Ćwiczenia)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random wikia