Fandom

Scratchpad

Największe skupiska wyznawców Tlena

219,495pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share

Największe skupiska wyznawców Tlena

Dubai

Sheikhhattamdehaddadin

Szejk Abdul abi Muzabi

Dubai w ostatnich latach stał się jednym z największych skupisk wyznawców Tlena. Szejk Abudl abi Muzabi ufundował wspaniały pomnik ku czci Tlena, będący zarazem największym budynkiem na świecie. Mowa o Buruj Dubai nieoficjalnie znany jako Oxygen Tower. W najbliższych latach w Dubaiu ma powstać Wielka Świątynia Tlena, gdzie wszyscy wyznawcy tego kultu będą mogli jednoczyć się z Wszechmogącym.

Kraków

File:002.jpg

Polska stolica wyzwolenia i oświecenia. Tu skupiają się najwspanialsze umysły tej religii. Często bywają tu Mnisi Tlena.

Warszawa

Wbrew pozorom jest to obok Krakowa druga Polska stolica oświecenia. Wszelkie powstania i manifestacje są tu jednak tłumione i nazywane gejowskimi, przez Lorda Kaczora, jednego z głównych namiestników Gadu-Gadu na Ziemi.

Ułan Bator

Sss

Klasztor Gandan w Ułan Bator

Stolica Mongolii jest to kolebką wiecznego kultu i czci Tajemniczego Mnicha Zagłady, który znajduje sie w klasztorze Gandan. Legenda głosi że kiedy nastąpi wielka walka z Gadu-Gadu to właśnie z tej świątyni wyjdzie Mnich Zagłady który ocali świat przed za gadulnieniem.

Ciekawostka

W Mongolii znajduję się tylko jedna kafejka internetowa. Dozwolone na niej jest tylko używanie komunikatora Tlen, w nieskalanej formie wcielenia.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random wikia