FANDOMNapędziarstwo- starożytna sztuka współżycia z komputerowymi napędami optycznymi, w pewnym sensie symbioza z nimi, dostarczająca niespotykanych doznań obu stronom. Praktykowanie napędziarstwa jest niebezpieczne, na kadeta czeka wiele niebezpieczeństw- laser może się zbyt mocno rozgrzać, napęd zbyt mocno rozkręcić (nie jest ustalona górna granica, niektórzy uważają, że jest to 48x), może się włączyć LightScribe. Droga do mistrzostwa jest długa, lecz z pomocą mistrza- Paladyna_Rage'a i jego ucznia- Zasady żadne trudy niestraszne.

Wraz z odejściem Mistrza sztuka powoli uległa zapomnieniu, jednakże wielu skrytych wyznawców napędziarstwa liczy na jego wielki powrót. Ich nadzieje zostały rozbudzone na nowo wraz z ponownym pojawieniem się na forum Mistrza.

txt by Mathevius&Makaveli (ten cham Makaveli dopisal sobie 2 linijki i mysli ze sie moze juz dopisac! - Makaveli) (ty tu nie udawaj, żeś skromny :P- Ubik vel Mathevius)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.