FANDOM


Cílem této wiki je přesvědčit co největší počet českých uživatelů, že IE není nejlepší volba, a informovat neznalé uživatele o tom, že existují i jiné prohlížeče. Proč že se o takovou nesmyslnou věc snažíme snažíme? Webmasteři (alespoň někteří) to jistě chápou. Internet Explorer nemá sice nejhezčí vzhled a na příjemnosti uživatelského rozhraní si to moc nevynahradil, ale kvůli tomu bychom nemuseli kvůli IE webové stránky; hlavní důvod, proč tyto stránky vznikly, je ten, že Internet Explorer nezobrazuje stránky tak, jak má, nebo spíše jak je zobrazuje většina prohlížečů (které alespoň do jisté míry dodržují doporučení W3C). My i spousta jiných lidí, již tvoří webové stránky, musíme trávit hodiny času tím, že se pokoušíme web rozchodit i v Internet Exploreru, a to mnohdy marně. Pak jsme nuceni stránky zjednodušit, zesložitit, či úplně předělat. Věřte, že bez IE bychom měli psaní webových stránek mnohem jednodušší. Proč Microsoft vývoj IE dávno nezastavil? Zřejmě proto, že se své špatné zobrazování stránek snaží vyvážit spoustou užitečných (zbytečných a otravujících) vychytávek.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.