Fandom

Scratchpad

Orzi

219,311pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share


Orzi

Przeszłość

Fan CD-Action i moderator F. A. CDA. Na forum pojawił się na początku marca, wówczas pod pseudonimem GTRNDZ. Funkcję moderatora sprawuje od 2 maja 2006. Znany jest również z pisania do kącika "Lodówa Center". Jest pokojowo nastawionym abstynentem :), fanem piłki nożnej, filmów animowanych Dreamworks i gier komputerowych oraz twórcą dziwnych tematów typu "Co byś zrobił gdybyś był kobietą" lub "Zjazd forumowiczów F. A.". Znane są również jego kłopoty z netem, które ostatnimi czasy ustały i może znowu aktywnie uczestniczyć w życiu forum Antyfanów.

Teraźniejszość

Informatorzy utrzymują, że jest zupełnie uzależniony od pisania "Cześć, Werciu" na shoutboxie. Poza tym słucha reggae i robi hurtowo userbary z tą muzyką w roli głównej. Pewna userka twierdzi, że może być porównany do Immortal God-Emperor of Mankind. Jego idolem jest Czesio. Nie zostały wyjaśnione jego związki z jego muchami. Jest wielkim fanem South Park i oskarża innych o zabicie Kenny'ego.

(txt o Orzim napisał Orzi - dop Kubal) (zedytował i dodał coś Makaveli - dopisek zgadnijcie kto!)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random wikia