Fandom

Scratchpad

Sieć Sadsie - 2007-05-10 - spotkanie ogólne

219,435pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share


Tematyka

Prezentacja rezultatów działań podjętych przez poszczególne zespoły/osoby i omówienie zadań do realizacji w okresie maj-czerwiec 2007.

Witek napisał:

Bardzo proszę osoby wymienione obok nazw projektów o przeprowadzenie analizy możliwości realizacji zgłoszonych pomysłów i przesłanie opisu działań jakie planują podjąć w związku z jego realizacją w maju 2007. Proszę o przesłanie tej informacji w terminie do dnia 6 maja. Bardzo istotnym elementem analizy możliwości realizacji własnego projektu w ramach Sieci jest wskazanie/analiza źródeł jego finansowania (np. w ramach współpracy z firmą zewnętrzną). Informacja w tej sprawie będzie niezbędna do podjęcia decyzji o realizacji projektu w ramach Sadsie, dysponującej stosunkowo skromnymi zasobami.

Chciałbym prosić pozostałe osoby, które planują realizację w ramach Sieci własnych projektów o przesłanie do 6 maja informacji na temat działań jakie planują podjąć w związku z jego realizacją.Obecni

Tu się wpisze obecnych


Ustalenia

Tu się wpisze ustalenia


                     Powrót do strony głównej Sadsie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random wikia