FANDOMTematyka

Prezentacja rezultatów działań podjętych przez poszczególne zespoły/osoby i omówienie zadań do realizacji w okresie maj-czerwiec 2007.

Witek napisał:

Bardzo proszę osoby wymienione obok nazw projektów o przeprowadzenie analizy możliwości realizacji zgłoszonych pomysłów i przesłanie opisu działań jakie planują podjąć w związku z jego realizacją w maju 2007. Proszę o przesłanie tej informacji w terminie do dnia 6 maja. Bardzo istotnym elementem analizy możliwości realizacji własnego projektu w ramach Sieci jest wskazanie/analiza źródeł jego finansowania (np. w ramach współpracy z firmą zewnętrzną). Informacja w tej sprawie będzie niezbędna do podjęcia decyzji o realizacji projektu w ramach Sadsie, dysponującej stosunkowo skromnymi zasobami.

Chciałbym prosić pozostałe osoby, które planują realizację w ramach Sieci własnych projektów o przesłanie do 6 maja informacji na temat działań jakie planują podjąć w związku z jego realizacją.Obecni

Tu się wpisze obecnych


Ustalenia

Tu się wpisze ustalenia


                     Powrót do strony głównej Sadsie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.