Fandom

Scratchpad

Szydercy

219,569pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share

Szydercy – ludzka gildia rasistów którzy nienawidzą przedstawicieli jakichkolwiek innych ras i nie mowa tu o białych, czarnych metysach czy azjatach. Czasy wojny kolorowych zakończyła Wielka Wojna. Teraz ludzie wojują z Ghulami i Supermutantami – uważają obie te nacje jako wybryk natury albo jak kto woli jako wybryk promieniowania fev i innych złych rzeczy. Nienawidzą innych ras ale i ludzi lubiących mutków i ghuli. Ich nietolerancja jest ślepa i napędzana tylko innością i odrębnością innych ras. Skąd nazwa szydercy a no z początków tego okropnego rasizmu , najpierw ludzie śmiali się , szydzili z odmienności ghuli , wyśmiewali głupotę supermutantów a przede wszytkim szydzili z wyglądu obu nacji. I tak się narodzili Szydercy ze swoją nienawiścią i furią . Ludzie ci nie odróżniają się nazbyt od innych mieszkańców bo wiedza ze obnoszenie się z rasizmem może źle wpłynąć na ich życie interesy i inne sprawy - w końcu świat jest pełny inności. Ludzie posiadaj amulety które są znakiem rozpoznawczym szyderców na długim rzemyku niewielki medalion z twarzą człowieka z wyraźnie wściekłą mina emanująca złem i nienawiścią .

Face

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random wikia