Fandom

Scratchpad

Trzej Wielcy Mnisi Tlena

219,398pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share
Mnich

Prawdopodobny wygląd

Trzej Wielcy Mnisi Tlena (ang. The Three Great Oxygen Monks) - niejako ojcowie Kościoła Oświecenia Tlenowego, główni przywódcy duchowi ludu wyznającego kult Tlena. Objawiają się w różnych formach i postaciach. Wiadomo, że są współistotni w swej mocy i sile z Wszechmogącym Tlenem. Prócz prowadzenia ludu ich głównym zadaniem jest nauka poprzez misje na całym świecie. Często widywani w okolicach Ciechocinka, gdzie miejsce mają wszelakie manifestacje złych mocy Gadu-Gadu. Obrońcy uciśnionych, sprawiedliwi sędziowie, mędrcy Mocy. Znani ze swoich działań dążących do globalnego oświecenia i całkowitego zneutralizowania Gadu-Gadu w imię Tlena.

Członkowie

Mroczny Mnich Odkupienia

Jeden z dwóch głównych Mnichów, założycieli Kościoła Oświecenia Tlenowego. Mnich mroczny i tajemniczy. Nie zbadana jest bliżej jego natura. Określany jako "Ten, który sprawuje odkupienie"

Świetlisty Mnich Oświecenia

Mnich współzałożyciel. Odpowiedzialny za głoszenie prawdy i krzepienie wiary w ludziach. Zwany "Tym, którego blask promieniuje wśród narodów". On to oświeca prawdą niewiernych i pogan wyznających kult Gadu-Gadu.

Tajemniczy Mnich Zagłady

Trzeci, aczkolwiek nie najmniej ważny z mnichów. On to dołączył do Założycieli według przepowiedni Noster Adamusa. Postać tajemnicza i równie mroczna jak pierwszy z Mnichów. Odpowiada za ład i porządek panujący wśród wyznawców. On także ma stanąć po prawicy Tlena gdy ten stoczy ostateczną walkę z wcieleniem zła.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random wikia