Wikia

Scratchpad

Piotr mil

1,410 Edits since joining this wiki
May 10, 2007

Hi Piotr mil. Welcome to Wikia Scratchpad Wiki Labs!

It's now really easy to make a new wiki. So, if you'd prefer a separate site for your content, just visit Special:CreateWiki and tell us the name of your wiki to get started. Having a separate wiki gives you lots more options, such as the ability to change the design of the wiki.

Please leave me a message on my talk page if I can help with anything! -- Uberfuzzy (Talk) 19:04, 2009 November 29

Filozofia_epoki_Modernizmu

Filozofia epoki Modernizmu -->Inne filozofie--> Marks i Engels - 3 linijka (filozofia absolutu kontra filozofia zmienności odbytu (sic!)

Reszty nie brałem pod uwage , ale znalazłem pare nieścisłości, jak np. ,,[...]ale w obrazie prądów charakterystycznych dla epoki występują dwie różne tendencje emocjonalne"

Ten tekst jest niejasny - w obrazie prądów , wydaje mi sie ,że jest to albo nieścisłość logiczna albo błąd w budowie zdania . Tendencje występuja w obrazie , oznaczałoby ,że występuja w kopii idei epoki a nie w nurtach (lub pradach myślowych) samej epoki . Czy rzeczywiscie są to tendencje emocjonalne , czy tendencje po prostu filozoficzne majace korzenie w stanach umysłu pesymistycznych lub optymistycznych?

...Chciałem cię tylko uświadomić, że ta stronka to tylko repozytorium materiałów, które przepisywałem z polskiego, jak byłem w liceum, żeby pomóc tym, którzy notorycznie nie notowali na lekcjach, a to pytanie, w tym momencie (trzeci rok studiów, matematyka) jest mocno nie na miejscu :) A, jeszcze jedno, ten "odbyt" to albo brak spacji, albo jakiś troll, teraz zobaczyłem że ktoś zmieni też datę śmierci Marksa. BTW, kim jesteś?Piotr_mil 19:28, March 17, 2011 (UTC)

Around Wikia’s network

Random wikia