Fandom

Scratchpad

Viele Blumen

227,289pages on
this wiki
Add New Page
Discuss this page0 Share

Welcome to the Viele Blumen mini wiki at Scratchpad!

You can use the box below to create new pages for this mini-wiki.


UWAGA: najnowsze modyfikacje wymienione są w haśle Nowości.

Oto startowa strona sławnej we wszechświecie drużyny Warhammer Fantasy Roleplay. Faktem jest, że nie zawsze zwała się ona Viele Blumen (na dzień dzisiejszy też się nie zwie), ale z braku laku ta właśnie nazwa będzie obowiązywać.

Celem jej powstania było zebranie w jednym miejscu faktów historycznych związanych z przygodami herosów spod znaku Viele Blumen. Jest nadzieja, że z czasem zbierze się tu wszystko, co ważne i zawsze będzie można zajrzeć do wiki, aby wyjaśnić, co się stało w przeszłości!

Ta mini-wikipedia jest utrzymywana i przeznaczona głównie dla aktualnych graczy. Mimo to każdy zainteresowany może coś podesłać i być może się to nawet pojawi w naszej wiki :-)

Hasła, które warto wpisywać to:

  • spotkane postaci
  • odwiedzone miejsca
  • ważne przedmioty
  • istotne zdarzenia
  • opisy kolejnych bohaterów - członków VB

Na koniec warto dodać, że głównodowodzącym całym bajzlem jest od zawsze MG Karol. VB tak naprawdę umrze dopiero, gdy ON wyciągnie nogi :-) Osoby, które grały/grają to (w porządku pseudolosowym): PIK, Jaca, Leon, Zaborny, Łukasz, Marcin F, Przemas, Misiek, Bekisz. Niewykluczone, że grał także Yodła, Ireq, Jarek Jurek Irek mów mi Stefan, Stefan (Smaug) i może ktoś jeszcze.

Wszystkie hasła dotyczące drużyny znajdują się pod kategorią "Viele Blumen".

Miłego czytania.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.