FANDOM


Welcome to the Viele Blumen mini wiki at Scratchpad!

You can use the box below to create new pages for this mini-wiki.


UWAGA: najnowsze modyfikacje wymienione są w haśle Nowości.

Oto startowa strona sławnej we wszechświecie drużyny Warhammer Fantasy Roleplay. Faktem jest, że nie zawsze zwała się ona Viele Blumen (na dzień dzisiejszy też się nie zwie), ale z braku laku ta właśnie nazwa będzie obowiązywać.

Celem jej powstania było zebranie w jednym miejscu faktów historycznych związanych z przygodami herosów spod znaku Viele Blumen. Jest nadzieja, że z czasem zbierze się tu wszystko, co ważne i zawsze będzie można zajrzeć do wiki, aby wyjaśnić, co się stało w przeszłości!

Ta mini-wikipedia jest utrzymywana i przeznaczona głównie dla aktualnych graczy. Mimo to każdy zainteresowany może coś podesłać i być może się to nawet pojawi w naszej wiki :-)

Hasła, które warto wpisywać to:

  • spotkane postaci
  • odwiedzone miejsca
  • ważne przedmioty
  • istotne zdarzenia
  • opisy kolejnych bohaterów - członków VB

Na koniec warto dodać, że głównodowodzącym całym bajzlem jest od zawsze MG Karol. VB tak naprawdę umrze dopiero, gdy ON wyciągnie nogi :-) Osoby, które grały/grają to (w porządku pseudolosowym): PIK, Jaca, Leon, Zaborny, Łukasz, Marcin F, Przemas, Misiek, Bekisz. Niewykluczone, że grał także Yodła, Ireq, Jarek Jurek Irek mów mi Stefan, Stefan (Smaug) i może ktoś jeszcze.

Wszystkie hasła dotyczące drużyny znajdują się pod kategorią "Viele Blumen".

Miłego czytania.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.